TRY  
Türkçe  

Kiralama Koşulları

ERCAN RENT A CAR DALAMAN KİRALAMA SÜRESİ

Dalaman Ercan Rent a Car firmamızda En kısa kiralama süresi 24 saat 1 Gündür. Araç Geri Teslim gecikmelerinde 2 saat tolerans Tanınır, 2 Saati Geçen Geçikmelerde 1 gün tam ücret talep edilir.

Dalaman rent a car firmamızdan Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel İndirmli fiyat uygulanır. Dalaman Araç Kiralama Fiyatları ve koşullarına ilişkin bilgi için +90 543 301 0 301 numaramızdan Bizleri arayabilirsiniz.

ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA

24 saat kesintisiz hizmet veren Dalaman Ercan Araç Kiralama şirketimizden dilediğiniz gün ve saatte aracınızı teslim alabilirsiniz. Dalaman havalimanına gelen müşterilerimiz araçları üzretsiz olarak bekletmeden teslim edilir.

SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI

En az  22 yaş yaşını dolmurmuş olma mecburiyeti vardır.

İLAVE SÜRÜCÜ

Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur.

ERCAN RENT A CAR FİYATLARI -  DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR

Fiyatlara araçların sınırsız kilometre kullanım hakkı, araç bakım giderleri ve kasko dahildir. Yakıt, köprü,otoyol ücretleri, trafik cezaları ile sigortalar , tek yön ücreti, araç teslim etme ve teslim alma ücretleri, bebek koltuğu gibi ekstra talepler ve Katma Değer Vergisi (KDV)fiyatlara dahil değilidir.

DALAMAN ERCAN ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.

TRAFİK CEZALARI

Türkiye deki trafik yasaları otoyollarda en çok 120km. , şehirlerarası yollarda 90km. ve şehiriçlerinde ise 50km. hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra Dalaman Ercan Araba Kiralama ya ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.ercanrentacar.net/ © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır -