TRY  
Türkçe  

Sorular

Dalaman Araç Kiralama Rezervasonu

Web Sitemizde Sizlere Uygun Dilediğiniz Marka ve Modelli Aracı Seçerek Sizlerden İstenilen Bilgileri Yazarak Onaylayınız. Sizlere En Kısa Sürede dönüş Yaparak Rezervasyonunuzu Onaylayacağız. Watsaap tan da Bizlere Yazarak Araç Rezervasyonu Yapabilir veya Bir Telefon İle Daha Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.

 

Dalaman Havalimanı Araç Kiralama Alış Teslimatı

Siz Müşterilerimizi Dalaman Havalimanı Gelen Yolcu Bölümünde Dışarıda Karşılama Yerinde  Elimizde Firmamızın İsmi Yazılı Bir Klasör Tutarak Karşılıyoruz. Aracınız Park Alanında Temizlenmiş Bir Şekilde Hazır. Aracın Yanına Giderek Eşyalarınızı Yerleştirip, Kiralama Sözleşmesini Karşılıklı İmzaladıktan Sonra Ödeme Yaparak Aracınızı Teslim Alabilirsiniz. Aracı Aldıktan Sonra Otopark Alınından Otomatik Park Sistemi Çıkışına Gelerek Park Ücretini Ödedikten Sonra Yolculuğunuza Devam Edebilirsiniz.

 

Dalaman Havalimanı Araç Dönüş Teslimatı

Sizler Dalaman Havalimanı Giden Yolcu Üst Köprüye Dönüş Saatinizde Geldiğiniz Zaman Ekibimiz Sizlere Orada Bekliyor Olacak, Aracı Kontrol Ederek Geri Teslim Alacak. Bu Yaklaşık 2 Dakika Sürecektir.

 

Dalamanda Araç Kiralama Süresi 

En Az Kiralama Süresi 24 Saat 1 Gün Olarak Hesaplanmaktadır. Sizler Dilediğini Gün ve Süre Kadar Kiralama Yapabilrsiniz. Kiralama Süresi Uzun Olduça Araç Kiralama Fiyatları Daha Ucuz Olmaktadır.

 

Araç Kiralayabilmek İçin

En az 2 Yıl Geçerli Sürücü Belgesine Sahip Olmak ve En az 22 Yaşında Olma Koşullarını Arıyoruz.

 

Ödeme Şekli

Ödemeler Geçerlilikleri Dalaman Ercan Rent a Car tarafından kabul edilen kredi kartlarıyla yapılabilir. Seçilen ödeme türüne bakılmaksızın, yaklaşık kira bedeli araç teslimi sırasında tahsil edilecek, kesin hesaplama kira bitiminde yapılacaktır. Kira bedeline ek olarak kredi kartından araç grubuna göre değişen tutarlarda depozit amaçlı provizyon alınır.

 

Sigorta Kapsamı Nelerdir.

Sigortaların Geçerlilikleri, Trafik Kaza, Hırsızlık ve Akol Raporlarının İbraz Edilmemesi ve/veya Aracın Alkol, Uyuşturucu Etkisi Altında Kullanılması ve/veya Yasal Hız Sınırlarının Aşılması Halinde Kendiliğinden Ortadan Kalkar. Cam, Ayna ve Far Kırılması, Lastiklerin Yarılması ile Kullanım Hatalarından Doğacak Zararlar, Sigorta Kapsamı Dışında Tutulmuştur.

 

Kiraladığım aracı benden başka biri kullanabilir mi ?

Dalaman Ercan Rent a Car aracını kiralayan dışındaki 3. şahısların kullanımları, ancak sürücü belgesi ve kimlik belgelerinin Dalaman Ercan Rent a Car yetkilisi tarafından kira sözleşmesine kaydı halinde mümkündür. Kiraladığı Aracı Bir diğer Kişiye Veren İzinsiz Olarak Veren Müşteri Olabilecek Zararlardan Mesuldür.

 

Uzun Süreli Kiralama

30 gün ve Üzeri Araç Kiralama İhtiyaçlarınız İçin +90 543 301 0 301 Numaralı Telefonumuzu Arayabilirsiniz.

 

Ek Hizmetleriniz nelerdir ?

OGS cihazı : Kiralama süresi boyunca 25 TL. hizmet bedeli karşılığında temin edilebilir. Kullanım ücretleri ayrıca tahsil edilir.

Bebek Koltuğu : Rezervasyon sırasında istenilmesi halinde ek ücret karşılığında sağlanabilir.

Teslim ve Bırakma : Dalaman Ercan Rent a Car istasyonlarının bulundukları merkezlerde istenilen yere araç teslimi ve / veya bırakılması hizmet bedeli karşılığında sağlanmaktadır. Hizmet bedelleri  rezervasyon oluşturulurken görülebilmektedir. Dalaman Ercan Rent a Car Araç Kiralama istasyonlarının bulunmadığı yerlerde km başına 1,00 TL hesaplanır.

 

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.ercanrentacar.net/ © 2023 - Tüm Hakları Saklıdır -